Зимова Одеса

29 грудня 2014 року в Одесі пройшов великий снігопад. Його наслідки було видно навіть через 20 днів (особливо після безсніжних Києва, Львова та Івано-Франківська). Гарний приклад поганої роботи українських комунальних служб зимою.

На одній із зустрічей говорили про те, що Одеса тепер має великі проблеми з кількістю туристів. Росіяни їдуть значно менше. Але вони залишали не так багато грошей, тому гірше наступне. Після окупації Криму в Одесу перестали заходити великі круїзні лайнери: компанії-оператори хочуть робити мінімум дві зупинки в кожній країні. Учасники турів витрачали більше, але тепер їх немає.

Надіюся, це стане стимулом для поліпшення міста і зможе переважити несприятливі політичні обставини. Знецінення гривні робить привабливішим внутрішній туризм. А Одеса – гарний варіант на вихідні. Чув, що місцевий турбізнес нарешті почав співпрацювати за прикладом своїх львівських колег для досягнення цієї мети. Крім спадщини і моря, варто робити міський простір комфортним для відпочинку в Одесі у будь-яку пору року.

Далі трохи про те, що варто змінювати. Під час прогулянки зимовою Одесою здалося, що вона не дуже пристосована до цієї погоди. Ось, що мені разило очі:

16-17 січня 2015 року

Posted by on 02/02/2015 in Одеса